TV LIVE Radio
Nga Bota
14 tetor 2020
Humb kontrollin mbi timonin, vetura përplaset në restorantin e mbushur me klientë në Kaliforni, humb jetën një grua dhe lëndohet shtatë tjerë

Një grua e cila ishte lënduar kur një burrë derisa po tentonte të parkonte veturën, humbi kontrollin mbi timonin dhe u përplas në një restorant në Kaliforni, raportohet se ka ndërruar jetë.

Gruaja vdiq të hënën në spital, ka bërë të ditur rreshteri i policisë Christian Camarillo. E burime brenda policisë në Kaliforni, kanë bërë të ditur se gruaja u shpall e vdekur pasi truri i saj ndaloi së funksionuari në repartin e kujdesit intensiv.

Në këtë aksident gruaja tashmë e ndjerë dhe shtatë persona tjerë ishin dërguar me urgjencë në spital për trajtim. E gjendja shëndetësore e shtatë të lënduarve tjerë është stabile.

Zyrtarët policorë fillimisht kishin njoftuar se bëhet fjalë për një burrë të moshës 69-vjeçare, që ishte prapa timonit të Toyota 4Runner i cili gjithashtu është lënduar.

E kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur vetura kalon nëpër rrugë dhe përfundon në një zonë të mbushur me restorante dhe klientë, që po shijonin specialitetet e tyre të preferuara.Të ndryshme
Më shumë
Ali Ahmeti: Shumica parlamentare është stabile, opozita nuk mund të formojë shumicë të re28 tetor 2021
Gjermani, racizmi në polici strukturor apo raste të veçuara?22 tetor 2020
Zgjerohet hetimi për Rashkovskin 6 maj 2021

Radio Uskana - LIVE
Albina E kom prej teje Official Video - 1080p