TV LIVE Radio
ShowBiz
23 korrik 2021
Edi Rama pas takimit me Dua Lipën: “Çfarë çike”

Dua Lipa së bashku me familjen e saj dhe të dashurin kanë vizituar sot Tiranën.

Edi Rama mirëpriti për vizitë artisten shqiptare Dua Lipën.

Ai i dhuroi asaj librin e tij “Edi Rama Work”, në shenjë mirënjohje për të arriturat e këngëtares.

Në një foto të publikuar në Facebook, Edi Rama zgjodhi fjalët më të mira për Dua Lipën.

“DUA LIPA që ka kapur qiellin e botës muzikore s’ka nevojë për asnjë koment, ndërsa një koment për Duan që pata kënaqësinë të njoh, unë dua ta ndaj me ju”.

“Uroj që ajo të rrojë e të mbretërojë 100 vjet në fronin ku është ulur, po brenda meje mbeti gjurma e vajzës së mençur, të edukuar e modeste si të ishte askushi, e cila është me siguri krenaria e lumturia e prindërve dhe e krejt familjes së saj, pikërisht sepse çka i takon botës nga ylli i muzikës, nuk ka prekur asnjë fije atë çka u takon atyre nga vajza e tyre. Çfarë çike”.Të ndryshme
Më shumë
Shkupi, Kumanova, Shtipi, Tetova edhe 12 komuna përreth në karantinë 80 orësh, pjesa tjetër me kufizime ditore 5 qershor 2020
KËRÇOVË, 8 RASTE TË REJA ME KOVID-19, SHËROHET 1 PERSON13 korrik 2020
Omar Imeri Udhëtoi Drejt Turqisë, Fenerbahçe Destinacioni I Tij I Rradhës! 1 shtator 2020

Radio Uskana - LIVE
Eminem - Darkness