TV LIVE Radio
PromoKërçovë: Ngricat e borës shkaktojnë probleme në qarkullimin rrugor
PromoKOMUNA E TETOVËS E GATSHME TË PËRBALLET ME RESHJET E DËBORËS.
PromoAksidenti fatal, ndalohet vozitësi
PromoRekomandohet shkurtimi i izolimit nga dhjetë në shtatë ditë
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeKërçovë: Ngricat e borës shkaktojnë probleme në qarkullimin rrugor21 janar 2022
LajmeKOMUNA E TETOVËS E GATSHME TË PËRBALLET ME RESHJET E DËBORËS.21 janar 2022
LajmeAksidenti fatal, ndalohet vozitësi21 janar 2022
LajmeRekomandohet shkurtimi i izolimit nga dhjetë në shtatë ditë21 janar 2022
LajmeLuhrmann: BE dhe Bullgaria ta mbajnë premtimin ndaj Maqedonisë së Veriut21 janar 2022Lajme nga rajoni dhe Bota
Më shumë
Nga nesër hyrje në Kosovë vetëm me tre doza, ora policore fillon në 22:0021 janar 2022
Takohen sot Blinken dhe Lavrov, pritet të diskutojnë për krizën në Ukrainë21 janar 2022
I ftohti polar vjen sot pasdite, ja sa do të shkojnë temperaturat në Tiranë21 janar 2022
Itali, tërmet prej 4.3 ballësh20 janar 2022
Shqipëri: Meta dekreton 6 marsin për zgjedhjet e pjesshme vendore20 janar 2022
Kriza energjetike në Kosovë, debat mes Kurtit dhe Tahirit20 janar 2022ShowBiz
Më shumë
ShowBiz“Boom boom”, çfarë po ndodh mes Fifit dhe ish-bashkëshortit të Adrola Dushit 19 janar 2022
ShowBizAnwar Hadid akoma shpreson për rikthim me Dua Lipën! Çfarë thonë motrat e tij?15 janar 2022
ShowBizNis numërimi prapa për duetin e Dafina Zeqirit dhe Majk!13 janar 2022
ShowBiz“Zgjoi” renditet si filmi i 11-të më i mirë i vitit 2021 nga ‘Rotten Tomatoes’ 6 janar 2022
ShowBizArtistët shqiptarë që patën probleme ligjore gjatë vitit 2021. 2 janar 2022Sport
Më shumë
SportTifozët ultras të Interit e ‘ftojnë në takim’ Bonuccin pas përplasjes me sekretarin e tyre15 janar 2022
SportZbulohen 10 futbollistët më të paguar në botë në vitin 2022 – Messi i pari, Ronaldo vetëm i gjashti14 janar 2022
SportSevilla refuzon një tjetër ofertë nga Newcastle për Diego Carlosin13 janar 2022
SportRoma prezanton anglezin Maitland-Niles 8 janar 2022
SportINTERI OFRON SANCHEZIN TEK KLUBI ANGLEZ 8 janar 2022
SportZyrtare, Trippier bëhet transferimi i parë i Newcastle United 7 janar 2022Teknologji
Më shumë
Google Chrome nuk lejon më fshirjen e historisë së kërkimit19 janar 2022
iPhone 14 Pro i Apple do të ketë një kamerë prej 48 megapiksel15 janar 2022
Lëviz sërish vlera e Bitcoin, ja sa kushton tani13 janar 2022
EKSPERTI I TELEFONAVE ZBARDH KARAKTERISTIKAT E REJA TË IPHONE 14 4 janar 2022
Robotët e Elon Musk mund të zhvillojnë personalitete dhe të jenë miqtë tuaj, pretendon miliarderi 1 janar 2022


Kuriozitete
Më shumë
Bie sërish vlera e Bitcoin, ja sa kushton tani 19 janar 2022
?Çfarë ndodh në trupin tuaj kur hani vetëm të bardhën e vezës e jo të verdhën 19 janar 2022
Një diamant i zi 555,55 karatësh që besohet se vjen nga hapësira del në ankand 19 janar 2022
Disa simptoma të Omicronit mund të zgjasin me muaj 14 janar 2022
Lëngjet natyrale për çdo sëmundje, si t’i përgatisni 8 janar 2022

Radio Uskana - LIVE
FINEM ft LIGHT KU JE TI prod BO BEATZ x ARLENN