TV LIVE Radio
PromoTakim i gjykatësve të Gjykatës Kushtetuese të Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës 7 dhjetor 2021
PromoCarovska: Me kualifikim dhe rikualifikim drejt mundësive më të mëdha për punësim 7 dhjetor 2021
PromoVarhelyi: Duhet të happen negociatat me RMV dhe Shqipërinë 7 dhjetor 2021
PromoBekteshi: U bëj thirrje qytetarëve të denoncojnë parregullsitë me çmimet te numri 191 7 dhjetor 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 19 tetor 2021Apple prezantoi laptopët MacBook Pro dhe gjeneratën e ardhshme të AirPods
TeknologjiPublikuar më 15 shtator 2021Këto janë pesë gjërat e reja që erdhën me iPhone 13: Nga çipi më i shpejtë deri tek ekrani
TeknologjiPublikuar më 4 shtator 2021Turqia gjobit WhatsApp me 200 mijë euro
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2021Twitter dëshiron të bllokojë automatikisht komentet ofenduese
TeknologjiPublikuar më 23 korrik 2021Snapchat regjistroi rritjen më të lartë, tani ka 293 milionë përdorues
TeknologjiPublikuar më 8 maj 2021Sony pranon se duhet të ridizajnojnë PS5
TeknologjiPublikuar më 21 prill 2021Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme
TeknologjiPublikuar më 22 mars 2021Facebook po punon për “byzylykun që sinjalet e trurit i kthen në komanda kompjuterike”
TeknologjiPublikuar më 18 shkurt 2021Facebook bllokon përdoruesit australianë, përfshirë mediat – nuk do të kenë mundësi as të shikojnë e as të shpërndajnë lajme
TeknologjiPublikuar më 21 janar 2021Signal po ia zë vendin Whatsapp-it, kritikohet ashpër rivali rus Telegram!
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE
TAYNA - QE QE