TV LIVE Radio
PromoArmend Fazliu: Demanton lajmin se emri i tij është në listën e personave që marrin honorar shtes nga Qeveria15 prill 2021
PromoBE miraton pasaportën e vaksinimit, kushtet dhe kur futet në fuqi14 prill 2021
PromoSot 33 viktima dhe 949 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni14 prill 2021
PromoDeri më 30 prill mund të aplikohet për mbështetje financiare për pagat e muajve shkurt dhe mars14 prill 2021
Nga Vendi
Nga VendiPublikuar më 14 prill 2021Arrestohet banori i Haraçinës, kërkohej me tre fletëarreste
Nga VendiPublikuar më 14 prill 2021Dragi Rashkovski jep dorëheqje nga të parevokueshme nga funksioni
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021Regjistrohen mbi 1.100 raste me COVID-19 në Maqedoni, humbin jetën 27 pacientë
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021Mbi 150 mijë aplikime, deri tani 26 mijë të vaksinuar në Maqedoni
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021ASH-AAA do të tërheq amendamentet për pakon e pestë ekonomike në Kuvend
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021Tetë vjet burg për Mijallkovin në rastin “Thesari”, pesë për Toni Jakimovskin
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021VMRO-DPMNE tërheqë amandamentet për ligjin për shtetësi
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021Mijallkov shpallet fajtor dhe dënohet me 8 vjet burgim për rastin “Thesari”
Nga VendiPublikuar më 13 prill 2021Qeveria sot mbanë seancë, diskuton për tubacionin e gazit me Greqinë
Nga VendiPublikuar më 12 prill 2021Zaevi mohon lidhjen me marijuhanën e kapur para pak ditësh
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE
USKANA LAJME 14.04.2021