TV LIVE Radio
PromoArmend Fazliu: Demanton lajmin se emri i tij është në listën e personave që marrin honorar shtes nga Qeveria15 prill 2021
PromoBE miraton pasaportën e vaksinimit, kushtet dhe kur futet në fuqi14 prill 2021
PromoSot 33 viktima dhe 949 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni14 prill 2021
PromoDeri më 30 prill mund të aplikohet për mbështetje financiare për pagat e muajve shkurt dhe mars14 prill 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 24 tetor 2020Huawei Mate 40 Pro duket i bukur, por nuk rekomandohet shumë
TeknologjiPublikuar më 23 tetor 2020Superkompjuteri LUMI do të jetë një nga më të fuqishmit në BE
TeknologjiPublikuar më 22 tetor 2020Testi i baterisë: iPhone 12 shkurton jetën e baterisë për dy orë kur përdorni 5G
TeknologjiPublikuar më 21 tetor 2020Imazhe të zhveshura të më shumë se 100,000 grave janë krijuar nga fotot e mediave sociale dhe janë shpërndarë në internet
TeknologjiPublikuar më 20 tetor 2020Si përdoren video-lojërat për qëllime politike
TeknologjiPublikuar më 19 tetor 2020Lansimi i iPhone 12, Apple e detyruar të kthejë vendimin rreth kufjeve
TeknologjiPublikuar më 16 tetor 2020Megjithatë, në një shtet, iPhone 12 duhet të vijë me kufje
TeknologjiPublikuar më 15 tetor 2020Zoom lanson mundësinë e monetizimit me video në platformë, lanson OnZoom
TeknologjiPublikuar më 14 tetor 2020Apple lançon iPhone 12 me teknologji 5G, gjithashtu në versione Mini dhe Pro, si dhe autoparlantin Homepod mini
TeknologjiPublikuar më 14 tetor 2020Apple tani ka ndërprerë zyrtarisht shitjen e katër iPhone-ve të vjetër
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE
ROVENA IBRAHIMI - AMANE