TV LIVE Radio
PromoArmend Fazliu: Demanton lajmin se emri i tij është në listën e personave që marrin honorar shtes nga Qeveria15 prill 2021
PromoBE miraton pasaportën e vaksinimit, kushtet dhe kur futet në fuqi14 prill 2021
PromoSot 33 viktima dhe 949 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni14 prill 2021
PromoDeri më 30 prill mund të aplikohet për mbështetje financiare për pagat e muajve shkurt dhe mars14 prill 2021
Kuriozitete
KuriozitetePublikuar më 28 tetor 2020Dyvjeçarja qëndron e varur në një shtyllë në 9 metra lartësi, rituali i çuditshëm fetar në Tajlandë që ka habitur të gjithë
KuriozitetePublikuar më 26 tetor 2020Koha më e mirë e ditës për stërvitje
KuriozitetePublikuar më 24 tetor 2020Arsyet pse mëngjesi është koha perfekte për t’u stërvitur
KuriozitetePublikuar më 24 tetor 2020Dubai thyen rekordin për shatërvanin më të madh në botë – pamjet janë spektakolare
KuriozitetePublikuar më 23 tetor 2020Njerëzit e fisit indonezian kanë sy blu verbues që nuk i kemi parë kurrë më parë
KuriozitetePublikuar më 23 tetor 2020Pasi pozoi për një ‘selfie’ derisa ishte e vetme në shtëpi, gruaja nga SHBA-ja tmerrohet kur sheh “shpirtrat” nga reflektimi i syzeve
KuriozitetePublikuar më 22 tetor 2020Hummeri i parë elektrik: Ka 1000 kuaj fuqi, një veturë e fuqishme dhe pamje moderne
KuriozitetePublikuar më 22 tetor 2020Eksperti zbulon arsye “shqetësuese” pse gratë nuk duan marrëdhënie intime
KuriozitetePublikuar më 21 tetor 202015 qentë më të mirë për familjet me ose pa fëmijë
KuriozitetePublikuar më 20 tetor 2020Infektohet me coronavirus, burrit nga Izraeli i afrojnë shtratin në dritaren e dhomës së spitalit – nga atyre ndjekë ceremoninë martesore të birit
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE
POWER PETROL