TV LIVE Radio
Nga Vendi
5 tetor 2020
MPB Maqedoni: 750 raste të mosmbajtjes së maskave

Ministria e Punëve të Brendshme informon se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.

Nga kjo ministri thonë se në 24 orët e fundit janë regjistruar 750 shkelje në lidhje me masën për mbajtjen e maskës.

MPB apelon tek qytetarët që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19.Të ndryshme
Më shumë
Ahmeti: Kryeministri shqiptar do të bëhet22 qershor 2020
Samsung pritet ta lëshojë së shpejti në treg Galaxy S20 Lite15 qershor 2020
Trump zhvendos portretet e Clinton dhe Bush në Shtëpinë e Bardhë18 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE