TV LIVE Radio
Teknologji
29 tetor 2020
Testohet qëndrueshmëria e iPhone 12 Pro dhe Ceramic Shield!

iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 të Apple vijnë me një ekran të ri të quajtur Ceramic Shield, për të cilin Apple thotë se është katër herë më i qëndrueshëm se ekranet standarde.

Telefonat e ri të Apple i mbijetuan disa testeve të rënies dhe dolën më mirë se pajisjet e mëparshme.

Tani kemi një test të qëndrueshmërisë që është bërë nga JerryRigEverything që e vendos modelin e ri të telefonit të Apple nëpër një sërë testesh të qëndrueshmërisë, kjo përfshin një test gërvishtës, test djegieje dhe test të lakimit të pajisjes.Të ndryshme
Më shumë
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni22 qershor 2020
Rama viziton Erdoganin në rezidencën verore në Marmaris14 shtator 2020
UNT dënon veprimet që synojnë të fshehin gjurmët e shtëpisë së Nënës Terezë15 maj 2020

Radio Uskana - LIVE
USKANA LAJME 14.04.2021