TV LIVE Radio
ShowBiz
2 nntor 2020
Aida shtatzënë, me këtë foto këngëtarja zbulon gjithçka

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E pas martesës u raportuar se ajo është shtatzënë. Por ky lajm duket se nuk është i vërtetë.

Kjo pasi në postimin e fundit, Aida shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.
Barku i saj ‘petë’ zbulon se ajo nuk është shtatzënë.

Sidoqoftë, në këtë pamje Aida po duket shumë joshëse.

https://www.instagram.com/p/CHDiEixDz7B/Të ndryshme
Më shumë
Takimi Besimi-Byrnes: U prezantua agjenda e reformave në Ministrinë e Financave30 janar 2021
Shihni se çfarë mund të bëjë një aparat fotografik me 3,200 megapikselë28 tetor 2020
LSDM: Po formojmë qeveri të çliruar nga nacionalizmi11 gusht 2020

Radio Uskana - LIVE
Traboin Mehaj - Dashnija Jem