TV LIVE Radio
ShowBiz
3 nntor 2020
Morena Taraku paralajmëron projektin e ri “Alexander”

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, së fundmi është tejet aktive në prurjet muzikore.

Ajo përmes rrjeteve sociale po mban të azhurnuar 1.1 milion ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka paralajmëruar këngën më të re.

“Alexander” mban titullin projekti i radhës, që do të lansohet të enjten në ora 20:00.

Morena pati rastin të ndajë edhe disa xhirime të klipit, ku shihet me veshje ekstravagante e makina luksoze.

Derisa po bëhet gati për hitin e radhës, “Bad Girl” është kënga e fundit që erdhi në bashkëpunim me Stresin. Të ndryshme
Më shumë
Donald Trump nuk është i vetmi – çfarë ndodhi në të kaluarën me presidentët që u fajësuan?14 janar 2021
Gjyqi historik ndaj ish-Presidentit Trump 9 shkurt 2021
Interi dhe Torino do të tentojnë shkëmbimin Vecino-Izzo edhe në janar12 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
Zyber Avdiu ft Emine Toska - Si n`dubai