TV LIVE Radio
ShowBiz
3 nntor 2020
Vjen “E rrezikshme” nga artisti Sefë Duraj

Rrezikshme”, Teksti&muzika Kreshnik Avdiu, Orkestrimi Ardian Kastrati, Producent MProduction. Shpresoj të ju pëlqej”. Ky është statusi i artistit të njohur Sefë Duraj, teksa na prezanton këngën e tij më të re xhiruar dhe kënduar te programi i larmishëm artistik i MProduction. Kënga është mjaft e bukur dhe ia vlen ta dëgjoni interpretuar nga këngëtari i shumë hiteve. Ne mësojmë se artisti do të sjellë edhe një tjetër këngë të re në xhirimet festive.Të ndryshme
Më shumë
Nga COVID-19 humbin jetën 41 pacientë, regjistrohen 303 raste të reja29 mars 2021
Pendarovski – Lajçak: Kontributi i BE-së është më se i nevojshëm për përforcimin e stabilitetit rajonal24 korrik 2020
Takim përkujtimor për mësuesin e devotshëm Gafurr Ibrahimi 5 prill 2021

Radio Uskana - LIVE
Nikollë Nikprelaj - Familja