TV LIVE Radio
ShowBiz
3 nntor 2020
Violeta Gashi pas modës tani gati për muzikë

“Coming soon: my first song FLAKË.Produksioni Labia, Dress: Fjolena Hair & Make up: Sellma & Kaci. Prej se isha shumë e vogel e kam dashur skenën dhe muzikën. Falenderoj të madhin Zot që mu dha kjo mundësi dhe patjeter FAMILJEN time e falenderoj, shoqërine e dashur për përkrahjen dhe mbështetjen deri me tani! Gjithashtu ju falenderoj nga zemra për çdo mesazh që e kom marr dhe jom ka e marr dhe cdo thirrje për të me uruar sukses. Zoti ju bekofte”. Ky është statusi i të bukurës Violeta Gashi që deri më tani e kemi njohur si modele dhe miss me kurora të fituara e sot ajo po realizon talentin që e ka pasur që kur ishte fare e vogël, atë të këngës. Ne mësojmë se ajo këto ditë ka qenë në Kosovë ku ka xhiruar në programin te Labia këngën e saj të parë, ku do të vijë në programin festiv të këtij produksioni dhe në kanalin youtube, por mësojmë gjithashtu se do të jetë dhe një tjetër projekt një potpuri e cila vjen te xhirimet e Produksionit Eurolindi. Ajo ka shumë mbështetje nga familja e saj, e ku krahu i saj i djathtë është dhe motra e saj e cila ka fituar çmimin Top Model Martini në Belgjikë. Falë talentit të saj duhet ta mbajmë mend këtë emër Violeta Gashi, pasi do të jetë një femër e fortë në muzikë.



Të ndryshme
Më shumë
Intelektualët bullgarë kundër memorandumit të Sofjes, Zaev nuk pret bllokadë nga Bullgaria 6 tetor 2020
Postimi i Andy Robertson në Twitter në vitin 2012 tregon më së miri rritjen mbresëlënës të skocezit26 qershor 2020
Edhe një deputete pozitiv me COVID-19, gjithsej tre raste aktive në Kuvendin e Maqedonisë13 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
Sefë Duraj - Çka i Bana Vetës