TV LIVE Radio
ShowBiz
4 nntor 2020
Dalin fotografitë e Kylie Jenner pa operacione

Sot është ndër emrat më të komentuar dhe një nga femrat më seksi, shkruajnë mediat e huaja.

Mirëpo dikur Kylie Jenner nuk ishte e njëjtë, madje tani që po qarkullojnë disa foto të vjetra të saj, fansat janë shokuar.

23-vjeçarja atëkohë kishte ndarë imazhe me pamjen natyrale, para se të bënte ndërhyrje kirurgjike.

Fansat e saj menjëherë filluan të bëjnë krahasime me Jenner, ndërsa dukej sikur një person tërësisht tjetër.Të ndryshme
Më shumë
Ali Ahmeti do të merret në pyetje për rastin “Regjistrimi” 2 tetor 2020
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 112 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit29 gusht 2020
Zaev: Rrjeti 5G do të shkaktojë më shumë efekte pozitive sesa energjia elektrike23 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
Meda Vjollca - A jena a sjena