TV LIVE Radio
Sport
27 shkurt 2021
Florim Zendeli mposht kundërshtarin Ibrahim Benmalek në German MMA Championship (GMC)

Florim Zendeli ka shënuar fitore të madhe në German MMA Championship (GMC), duke e gjunjëzuar  kundërshtarin Ibrahim Benmalek.

Boksieri kërçovar i ka falënderuar të gjithë  për përkrahjen.

“Ju falenderoj nga zemra të gjithëve për përkrahjen. Jam në gjendëje të jap shpirtin sa herë që futem në këtë ring për vete, për familjen edhe për të gjithë ju që më përkrahni me gjith shpirt Ju kërkoj ndjes që nuk pata mundësin ta transmentoj ndeshjen live për shkak të rregullores së GMC MMA. Ju jeni përkrahja ime”, ka shkruar Zendeli në llogarinë e tij në Facebook.Të ndryshme
Më shumë
2 Ton publikon këngën e re “Një familje”26 tetor 2020
Agim Ademi: Në Shkup jemi vetëm për fitore – lojtarët luajnë për flamurin dhe stemën 7 tetor 2020
Tetë viktima dhe 163 raste të reja me Covid-19, shërohen 230 pacientë 8 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Nikollë Nikprelaj - Familja