TV LIVE Radio
Nga Vendi
7 prill 2021
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

Çmimet me pakicë të benzinës Eurosuper BS-95 dhe Eurosuper BS-98 do të rriten për 0.50 denarë për litër nga mesnata e mbrëmjes së sotme, ndërsa çmimi i Eurodieselit do të rritet për 3 denarë për litër, njoftojnë nga Komisioni Rregullatorë për Energjetik.

Në të njëjtën kohë, çmimi i vajit shtëpiak ekstra të lehtë EL-1 rritet për 13.50 denarë për litër, ndërsa nafta M-1 mbetet e pandryshuar.

 

Çmimi i EUROSUPER BS – 95 do të shitet për 67,50 denarë për litër, ndërsa EUROSUPER BS – 98 për 69,50 denarë,

EURODIESEL BS (DE V) do të shitet për 58.00 denarë për litër.Të ndryshme
Më shumë
Mbyllen klubet e natës në Shqipëri, ndalohet muzika pas orës 20:0020 korrik 2020
Ahmeti: Do të përshpejtojmë anëtarësimin në BE 8 korrik 2020
Manchester Unitedi ia tregon Interit çmimin e Sanchezit16 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
USKANA LAJME 14.04.2021