TV LIVE Radio
Nga Vendi
7 prill 2021
Arkitekti Hamdin Maksuti pyet: Pse po rrënohet thesari natyror i Kalasë së Kërçovës

Në një postim në fb. arkitekti kërçovar që jeton dhe vepron në Zvicër, e ka shprehur shqetësimin e tij për intervenimet që po e rrënojnë thesarin natyror të Kalasë së Kërçovës, ndërkohë që arkitektët vendor që jetojnë dhe veprojnë në vendlindje po heshtin. Ai ka ngritur edhe dilemën nëse  ky kaos në Kalanë e Kërçovës,  është shkaktuar qëllimshëm ose nga mosdija.

Postimi i plotë i arkitektit Hamdin Maksuti.Të ndryshme
Më shumë
Falsifikuesit bullgarë përdorën fotografinë e Sylverster Stallone si reklamë për dokumentet e rrejshme – kanë shtypur dollarë e euro30 janar 2021
Ali Ahmeti uron Pavarësinë e Kosovës: Kthim pas nuk kishte, ja vdekje, ja liri (Video)17 shkurt 2021
Messi i pandalshëm: 36 skuadra janë ‘viktima’ të argjentinasit në Ligën e Kmapionëve21 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
Pro Band ft Ganja - Kanagjeqi i motres