TV LIVE Radio
ShowBiz
26 prill 2021
Sara Hoxha shfaqet atraktive me veshjen unike në Dubai

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, po vazhdon të pëlqehet tej masë nga audienca e gjerë.

Ajo në rrjete sociale është shumë aktive, duke ndarë kështu imazhe nga përditshmëria e saj.

Kohëve të fundit bukuroshja brune është parë duke shijuar pushimet në Dubai, së bashku me Ledri Vulën dhe Poem Blu.

 

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka vendosur që të mahnit 332 mijë ndjekësit e saj.

Sara u pa me një veshje unike, duke i shtuar kështu paraqitjes edhe disa aksesorë prej ari.

 

“Do të publikojë imazhe sikur të jem në pushime edhe për një javë tjetër”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se blogerja është në lidhje me reperin Ledri Vula, të cilët ndajnë një vajzë së bashkuTë ndryshme
Më shumë
Njihuni me ‘Mashtruesin më të madh në histori të futbollit’ – Carlos Kaiser luajti 26 vite pa shënuar një gol të vetme18 korrik 2020
Vetëzolohet Varhelyi, anëtari i stafit të tij infektohet me COVID11 tetor 2020
Arrestohet banori i Gostivarit, kërcënoi zyrtarin qeveritar10 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE