TV LIVE Radio
Nga Bota
3 maj 2021
Dëshirat e çmendura të Hitlerit për seks

Një dokumentar pretendon se Adolf Hitlerit i pëlqente që gratë të urinonin mbi të gjatë seksit dhe kishte një marrëdhënie inçestuale me mbesën e tij.

Diktatori nazist gjithashtu raportohet se i pëlqente që gratë ta shkelmonin dhe ishte i varur nga pornografia.

Pretendimet dolën në “Hitler’s Secret Sex Life”, e cila u transmetua në Sky History të dielën.

Poashtu, Hitleri thuhet të ketë pasur një marrëdhënie inçestuale me mbesën e tij Geli Raubal, e cila besohet të ketë zgjatur për gjashtë vjet.

Ish aleati i Hitlerit, Otto Strasser, i cili më vonë u prish me partinë, vazhdoi të pretendonte se atij i pëlqente që gratë të urinonin mbi të.

Ai tha se Geli ishte midis atyre që ishin detyruar të merrnin pjesë në të. Geli më vonë u zbulua e vdekur në apartamentin e Hitlerit në Mynih, Gjermani në vitin 1931 pasi u qëllua në gjoks në moshën 23 vjeçare, duke nxitur dyshimet se ai e vrau atë.

Ajo thuhet se pretendoi se Hitleri kërkoi gjëra “thjesht të neveritshme” prej saj, sipas Sun, transmeton Klan Kosova.Të ndryshme
Më shumë
Ulja historike e numrit të viktimave nga aksidentet rrugore rezultat i kontrolleve të përforcuara 4 shkurt 2021
Marash Kumbulla përfundon te Juventusi 6 qershor 2020
Maqedoni: Një pjesë e Malit Sharr vihet nën mbrojtje të përkohshme deri në miratimin e ligjit22 mars 2021

Radio Uskana - LIVE