TV LIVE Radio
ShowBiz
13 gusht 2021
Pas ndarjes nga Young Zerka, Ronela Hajati: Jam një beqare e kërkuar

Jeta e private e këngëtares Ronela Hajati jo rrallëherë ka qenë e komentuar në rrjetet sociale e faqet rozë.

Kjo pas marrëdhënies me artistin Young Zerka, me të cilin është ndarë së fundmi e po ashtu ka qenë në lidhje për një kohë të gjatë.

Duke qenë se parashtrohen pyetje të tilla gjithnjë, artistja së fundmi në Instagram është pyetur për statusin e saj.

Duket se Ronela ka oferta të shumta, përkundër se po qëndron ‘single’ që një periudhë.

Ronela dhe Young Zerka ndryshe shijuan një romancë prej afro pesë vitesh.Të ndryshme
Më shumë
Qarkullimi rrugor po zhvillohet me intensitet normal në rrugët urbane dhe interurbane25 korrik 2020
Të pavlefshme 31.107 fletëvotime në zgjedhje16 korrik 2020
Indi, shkon në afro 100 mijë numri i viktimave nga COVID-19 2 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
Aferdita Demaku & Dona Janova - Nuse shko te nana