TV LIVE Radio
ShowBiz
3 shtator 2021
Reperi i njohur kanadez Drake lançon albumin më të ri

Reperi me famë botërore Aubrey Drake Graham ose me pseudonimin Drake ka lançuar albumin më të ri të këtij viti dhe titullohet "Certified Lover Boy".

 

Albumi i gjashtë i reperit ka bashkëpunime edhe me reper të tjerë me famë botërore si Lil Baby, Lil Durk, Future, Young Thug, 21 Savage, Lil Wayne etj.

Ky album u lançua nga Drake në Youtube, ja linku - https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_nOXk0Mz_JlhR_iRjEon997Ng9ppWAiWEY/Tv Uskana

Egzon DalipiTë ndryshme
Më shumë
Vetëvendosja merr 58 ulëse në Kuvendin e Kosovës 4 mars 2021
Seanca gjyqësore për dhunën para Komunës Qendër vazhdon më 24 shtator17 shtator 2020
KËRÇOVË REGJISTROHEN 10 RASTE TË REJA ME KOVID-1929 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Alma Velaj & Viktor Hila - Ç'ka është jeta