TV LIVE Radio
ShowBiz
23 dhjetor 2021
Sipas tij, e gjithë kjo vjen për shkak se kjo qeveri nuk bazohet mbi parime dhe perspektiva evropiane, por vetëm në ndarje të funksioneve dhe tenderëve. Ndryshe, ministri aktual i Shoqërisë Informatike dhe Administartës, Jeton Shaqiri tha se do të jetë m

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri muzikor që do ta sjellin në një të ardhme të afërt.

Dy këngëtarët kanë njoftuar përmes profileve respektive në rrjetet sociale se po vijnë me këtë duet.Ata kanë shpërndarë një fotografi të përbashkët duke paralajmëruar një bashkëpunim të zjarrtë dhe plot adrenalinë.

“Po vjen një zjarr i madh. E gjallë, dinamike e plot adrenalinë, në bashkëpunim me Mimoza Shkodra”, ka shkruar Genci.Ndërsa në publikimin në postimin e saj në Instagram, Mimoza ka shkruar: “Po vjen së shpejti… A jeni gati për gjeneratën e tetëdhjetave”Të ndryshme
Më shumë
Zëvendësministri Hasani: Ja pse duhet të vaksinohemi me vaksinën anti-Covid 3 dhjetor 2020
U mbajtë mbledhja e 44 e Këshillit të komunës së Kërçovës28 janar 2021
Kryeministri bullgar në karantinë, vihet në pikëpyetje vizita e tij në Maqedoninë e Veriut11 janar 2022

Radio Uskana - LIVE
Time X Kujtim Aliu Helm