TV LIVE Radio
Sport
8 janar 2022
Roma prezanton anglezin Maitland-Niles

Roma ka nënshkruar zyrtarisht me futbollistin anglez, Ainsley Maitland-Niles, që kalon në kryeqytetin italian si huazim nga Arsenali.

Lojtari që luan në të djathtë, si mbrojtës, por edhe si mesfushor, ka kaluar te Roma si huazim pa të drejtë blerje.

Ai u shpreh i lumtur në prezantimin e tij, duke thënë se mezi pret të vazhdojë punën.

 Të ndryshme
Më shumë
Në Maqedoni do të sigurohen qendra votimi për qytetarët me shtetësi bullgare19 mars 2021
ISHP: Ulet numri i të infektuarve dhe të vdekurve nga COVID-19 në Maqedoni26 janar 2021
Arrestohet kosovarja në Zvicër, voziti 150 km/orë në vend të 80, sa ishte e lejuar 5 janar 2022

Radio Uskana - LIVE
MatoLale Jolie Official Video