TV LIVE Radio
ShowBiz
13 janar 2022
Nis numërimi prapa për duetin e Dafina Zeqirit dhe Majk!

Tashmë gjithçka është gati.

Projekti i Dafina Zeqirit dhe Majk është gati për lansim.

“Më fal” titullohet dueti i artistëve, i cili do të lansohet sonte në ora 18:00 në platformën Youtube.

E deri atëherë, shikoni disa sekuenca nga bashkëpunimi i tyre në postimin e mëposhtëm. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

 Të ndryshme
Më shumë
Biden: SHBA-ja qëndron me Kievin kundër agresionit rus 2 shtator 2021
Macron: Perspektiva të arsyeshme për sigurimin e një vaksine në muajt e ardhshëm21 gusht 2020
Prokuroria e Shkupit kërkon paraburgim për krijuesit dhe administratorin e “Dhomës publike” 5 shkurt 2021

Radio Uskana - LIVE
USKANA LAJME 21.01.2022