TV LIVE Radio
PromoArmend Fazliu: Demanton lajmin se emri i tij është në listën e personave që marrin honorar shtes nga Qeveria15 prill 2021
PromoBE miraton pasaportën e vaksinimit, kushtet dhe kur futet në fuqi14 prill 2021
PromoSot 33 viktima dhe 949 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni14 prill 2021
PromoDeri më 30 prill mund të aplikohet për mbështetje financiare për pagat e muajve shkurt dhe mars14 prill 2021
Nga Bota
Nga BotaPublikuar më 14 prill 2021BE miraton pasaportën e vaksinimit, kushtet dhe kur futet në fuqi
Nga BotaPublikuar më 13 prill 2021Rusia ndalon fluturimet përkohësisht me Turqinë
Nga BotaPublikuar më 13 prill 2021Nigeri, 5 persona të vrarë në sulmet ndaj objekteve të ndihmave
Nga BotaPublikuar më 10 prill 2021Bullgari, konstituimi i kuvendit më 15 prill
Nga BotaPublikuar më 9 prill 2021Vdes Princi Filip, bashkëshorti i Elizabeth II
Nga BotaPublikuar më 7 prill 2021Turqia dënoi 38 ish-zyrtarë ushtarakë me burgim të përjetshëm
Nga BotaPublikuar më 7 prill 2021Angela Merkel mbështet bllokimin më të ashpër në Gjermani
Nga BotaPublikuar më 7 prill 2021Edhe 62 milionë doza të tjera të vaksinës dyshohet se janë kontaminuar në SHBA
Nga BotaPublikuar më 3 prill 2021Turqia shpëton 231 emigrantë të paligjshëm të kthyer nga Greqia në Egje
Nga BotaPublikuar më 1 prill 2021Një bllokim “i fortë” është në fuqi nga sot në disa pjesë të Austrisë
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE
Sefë Duraj - Çka i Bana Vetës