TV LIVE Radio
Nga Vendi
2 April 2024
Aksident në Shkup, vetura godet një motoçiklist

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Shkup, ku siç njofton Klan Maqedoni, një veturë është përplasur me një motoçikletë.

Sipas informacioneve të para shoferi motoçikletës është me lëndime të lehta. Policia ka arritur në vendngjarje dhe po heton rastin e plotë.Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE