TV LIVE Radio
PromoBullgaria nuk bën lëshime për Maqedoninë e Veriut, BE nuk dëshiron ndarje nga Shqipëria22 qershor 2021
PromoMaqedonia e Veriut me OSBE-në do të kryesojë në vitin 202322 qershor 2021
PromoSot mblidhet Këshilli i BE-së, do të vendosin për negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë22 qershor 2021
PromoMPB Maqedoni: Prej nesër deri të dielën nuk do të funksionojë sistemi për dokumentet personale22 qershor 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 8 maj 2021Sony pranon se duhet të ridizajnojnë PS5
TeknologjiPublikuar më 21 prill 2021Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme
TeknologjiPublikuar më 22 mars 2021Facebook po punon për “byzylykun që sinjalet e trurit i kthen në komanda kompjuterike”
TeknologjiPublikuar më 18 shkurt 2021Facebook bllokon përdoruesit australianë, përfshirë mediat – nuk do të kenë mundësi as të shikojnë e as të shpërndajnë lajme
TeknologjiPublikuar më 21 janar 2021Signal po ia zë vendin Whatsapp-it, kritikohet ashpër rivali rus Telegram!
TeknologjiPublikuar më 20 nntor 2020Zyrtarizohet modeli i ri Realme 7 5G
TeknologjiPublikuar më 11 nntor 2020Apple prezanton gjeneratën e ardhshme të Mac
TeknologjiPublikuar më 7 nntor 2020Apple njofton se do të ketë event me datën 10 nëntor, në lidhje me një llaptop Mac të ri
TeknologjiPublikuar më 30 tetor 2020Lista e besimit te markat e telefonit: Vendi i parë i papritur
TeknologjiPublikuar më 29 tetor 2020Testohet qëndrueshmëria e iPhone 12 Pro dhe Ceramic Shield!
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE
Mihrije Lora Braha - Mashallah