TV LIVE Radio
ShowBiz
6 April 2024
“Kam frikë të të flas”/ Çfarë ndodhi?! Romeo dhe Heidi debat me tone të larta: Unë jam keq ti qesh…

Romeo dhe Heidi janë duke shijuar romancë ne tyre brenda shtëpsië së “Big Brother Vip”, por duket se nuk qëndrojnë dhe jashtë lojës.

Ditën e djeshme ata u kanë bërë një reng banorëve, duke nisur një debat fiktiv mes tyre.

“Një muhabet serioz nuk bëj dot me ty. Ti nuk e kupton kur gjërat janë serioze?”– tha Romeo, teksa dhe ai nuk e mbante dot të qeshurën më pas.

“Hë moj mbaje pak se nuk e mbaj dot dhe unë pastaj”-, shtoi ai duke vazhduar: “Çfarë je duke bërë ti tani? Unë kam frikë të të flas ty. Të duket momenti për të qeshur? Unë jam keq ti qesh. Je njeri apo jo?”.

 

 Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE