TV LIVE Radio
ShowBiz
11 April 2024
Juli rrëfen dy pyetjet e para që i bëri bashkëshortes në njohje: Të betohem…

Gjatë një bisede me banorët e “Big Brother VIP3”, Julian Deda ka treguar 2 pyetjet e para që i ka bërë bashkëshortes kur ishin akoma duke u njohur.

“A di të bësh për të ngrënë? A di të bësh ëmbëlsira?”– ishin dy pyetjet që aktori i drejtoi partneres vite më parë, e cila i është përgjigjur “po”, ndërsa Juli tha se dashuria kalon nga stomaku.

Të njëjtin mendim me aktorin ndajnë edhe banorët e tjerë, të cilët gjithashtu treguan historitë e tyre.

Pjesë nga biseda:

Juli: Çfarë do të thotë dashuria kalon nga stomaku? E keni dëgjuar ndonjëherë?

Françeska: Është e vërtetë

Juli: Unë për shembull kur jam njohur me gruan të betohem që i kam thënë ‘A di të bësh për të ngrënë? A di të bësh ëmbëlsira?’ Më tha “po”, i thashë ‘ok’. Të betohem këto ishin ndër dy pyetjet e para

Françeska: Edhe mami im më thoshte gjithmonë, nëse do ta bësh burrin të lumtur gatuaj mirë për të ngrënë

Erjola: Edhe ish-partneri im më merrte në darkë dhe më thoshte aman se më ka marrë malli të ushqehem nga dora jote, i bëja bukë shtëpieTë ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE