TV LIVE Radio
ShowBiz
12 April 2024
‘Ik o kokëcepsh’/ Romeo dhe Egla ‘përplasen’ me njëri-tjetrin

Egla dhe Romeo janë përfshirë në një debat orët e para të mëngjesit të sotëm.

Dyshja ka nisur përplasjet me njëri-tjetrin që prej ‘Prime-t’ të kaluar dhe pse u duk që banorët kishin bërë paqe me njëri-tjetrin.

Egla është shprehur se Romeo po tallet me të duke nisur dhe fyerje ndaj banorit.

“Je kokëcepsh Romeo përfundimisht. Po ik o u bo menderja jote me u tall me mua. Po ik o dyleksh. Me këtë surrat do flasësh ti me mua? Po ik mu zhduk!”- është shprehur Egla.Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE