TV LIVE Radio
ShowBiz
17 April 2024
Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

Përveç lojës, vajzat e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri konkurrojnë mes njëra-tjetrës dhe për veshjet e tyre, pra cila vishet më bukur dhe më shtrenjtë e cila jo.

Mirëpo Françeska ka qenë përherë një prej personzheve që ka patur një paraqitje tepër elegante, të bukur, femërore por edhe shumë të kushtueshme, sikurse e kemi treguar dhe shumë herë më parë.

Fustani me lule Leo Lin 1.550€, këpucët Jacquemus 625€, dhe vathët Kenneth Jay Lane 84€.

  Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE