TV LIVE Radio
Sport
20 April 2024
Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj sot kërkon titullin WBA, bokson kundër Damir Beljo

Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj, sot do të përballet me boksierin nga Bosnja dhe Hercegovina, Damir Beljo, në Munich të Gjermanisë, shkruan Reporteri.net.

Meçi do të zhvillohet në palestrën e njohur ‘BMW Park’.

Ata do të ndeshen për titullin “WBA Continental Europe Cruiserweight”.

Postimi i boksierit:

Të dashur miq dhe sportdashës!

Ditën e nesërme do të ngjitem përsëri në ring në BMW Park Arena München, në një ndeshje me një kundërshtar shumë të fortë, Damir Beljo, i cili ka një rekord 27-1.

Eventi do të fillojë në orën 16:00 dhe do të transmetohet live në DAZN, RTSH dhe Dukagjini TV.

Ju ftoj të më ndiqni.
Faleminderit.
#teamUldedajTë ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE