TV LIVE Radio
Nga Vendi
20 April 2024
Humbin vëlla e motër në Maqedoni, ja detajet

Të enjten në ora 13:10 në Stacionin Policor të Strumicës, D.Gj (36) nga fshati Sushicë, Strumicë, ka raportuar se janë larguar nga shtëpia vajza e tij e moshës së mitur M.Gj (14) dhe djali i tij K.Gj. (11), transmeton Lideri.

Sipas kallëzimit, ai dyshon se kanë shkuar te prrsoni D.R. në Strumicë, ku M.Gj. ka shkuar edhe më parë. Po ndërmerren masa për gjetjen e personave, thuhet në njoftimin e policisë së Strumicës./LideriTë ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE