TV LIVE Radio
ShowBiz
18 May 2024
Gjysmë milion klikime ende pa u bërë 24 orë, kënga e Luizit dhe Getit!

Getoar Selimi apo siq njihet për publikun Geasy, ka bashkuar forcat me Luzin Ejllin për të sjell një projekt të ri muzikor.

 

“Ding Ding”, quhet kënga më e re e dyshes.

Për tekstin u kujdes Geasy.Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE