TV LIVE Radio
ShowBiz
21 May 2024
“Do rrije me mua nëse…”/ Heidi nuk e beson Romeon: Kjo është rrena më e madhe

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj janë një nga çiftet e krijuara në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Mbrëmë teksa qëndronin jashtë bashkë, Heidi i ka bërë një pyetje partnerit të saj.

Ajo e pyet aktorin që “nëse nesër në mëngjes çohet që është komplet e shëmtuar, a do rrinte prapë me të?”. Romeo i është përgjigjur “nëse do vazhdoje të qeshje kështu po”.

Por duket se Heidi nuk e ka besuar dhe duke qeshur i thotë se ‘kjo është rrena më e madhe’.

 

Pjesë nga biseda:

Heidi: Tani që më ke njohur, nesër në mëngjes çohem që jam komplet e shëmtuar. Do rrije prapë me mua? I sinqertë

Romeo: Nëse do vazhdoje të qeshje kështu po

Heidi: Kjo është rrena më e madhe. Ka gënjyer Romeo Veshaj në Big Brother? Po

Romeo: Kjo është përgjigja jote

Heidi: E pashë në sytë e tu që ishte një jo

Romeo: Kur e pe për çfarë pyete

Heidi: Do rrije?

Romeo: Pse mos të rrija?

Heidi: Se syri ka nevojë për anën e vetTë ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE