TV LIVE Radio
Nga Bota
21 May 2024
E rëndë në Brazil, 16-vjeçari vret prindërit dhe motrën

Një ngjarje tepër e rëndë është shënuar në Brazil. Një 16-vjeçar ka vrarë prindërit e tij dhe motrën pas një sherri.

Sherri ndodhi, pasi prindërit i morën adoleshentit celularin dhe kompjuterin. Pas asaj që ndodhi, vetë adoleshenti ka marrë policinë, duke thënë se për krimin ka përdorur armën e babait.

Djali kishte një raport jo të mirë me prindërit birësues. Edhe pasi ka kryer krimin, 16-vjeçari ka vijuar jetën sikur asgjë mos të kishte ndodhur.

Të tre trupat u gjetën tashmë në gjendje dekompozimi në shtëpinë e familjes, në lagjen Vila Jaguara.Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE