TV LIVE Radio
Sport
19 gusht 2020
Bartomeu: Për Lautaron do të flasim me trajnerin e ri

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nuk e ka hedhur poshtë mundësinë e një tjetër përpjekjeje për transferimin e Lautaro Martinez.

Blaugranët e kanë shprehur haptas interesimin për sulmuesin e Interit, ndërsa gjatë një interviste për Barca TV, kreu i klubit ka folur sërish për 22-vjeçarin.

“Kemi qenë në bisedime me Interin që para pezullimit. Bisedimet u ndërprenë kur garat rifilluan”.

“Do të bisedojmë me trajnerin e ri, në mënyrë që ta kuptojmë vizionin e tij për të ardhmen”, ka deklaruar Bartomeu.

Në ndërkohë, pritet që Ronald Koeman të zyrtarizohet si trajner i ri i Barcelonës. Të ndryshme
Më shumë
Tenderi i uniformave të policisë në Shqipëri, mbyllen hetimet për 10 zyrtarët dhe ish-zyrtarët12 tetor 2021
Gjykimi për rastin “Lidhja ndërkombëtare” anulohet për javën e ardhshme24 shkurt 2021
Perleshje fizike ne mes te rinjeve ne Kërçovë 9 qershor 2020

Radio Uskana - LIVE
Hyrjeta & Albina Burrniku - Lum qe ju kam bija