TV LIVE Radio
Nga Vendi
27 gusht 2020
Kallëzim penal për një person nga Kumanova i cili ka shantazuar një grua që i ka refuzuar martesën

SPB – Kumanovë parashtroi kallëzim penal kundër Sh.I (36) nga Kumanova për shkak të dyshimit se ka kryer veprvn penale ‘Shantazh’.

Sipas njoftimit të policisë, 43-vjeçari prej vitit të kaluar deri në pranverë ka qenë në lidhje me një grua dhe pa dijeninë e saj ka incizuar video përmbajtje me material komprometues.

Pas kësaj, në prill të këtij vitit, 43-vjeçari nga Kumanova i ka kërkuar martesë, por ajo ka refuzuar.

“I dyshuari pas refuzimit ka shantazhuar se do t’i dërgojë incizimet te familjarët dhe miqtë e saj duke i dërguar gruas dy incizime, dhe duke shtanazhuar se videot tjera do t’i publikojë në rrjete sociale”, njoftojnë nga MPB.Të ndryshme
Më shumë
Mbi 60 milionë të prekur nga Covid-19 në mbarë botën25 nntor 2020
Musliu: Ahmeti e dinë se çka bën, Arifi dhe Merko do duhet ta dëgjojnë 7 qershor 2021
Dimitrov: Nëse BE është bashkësi vlerash, atëherë të gjithë duhet të angazhohen që ato vlera të respektohen16 nntor 2020

Radio Uskana - LIVE
Sigla H 3