TV LIVE Radio
Sport
31 gusht 2020
Short Ferri Për Teutën Dhe Kukësin, Peshkojnë Skuadra Nga La Liga Dhe Bundesliga!

Short ferri për dy nga tre skuadrat përfaqësuese të Shqipërisë në ndeshjet e Liga Europa, Teutën dhe Kukësin.

Goglat i kanë vënë përballë ekipeve të La Ligës dhe Bundesligës. Durrsakët e Edi Martinit do të presin në shtëpi Granadën, ndërkohë që Kukësi do të ketë përballë gjermanët e Volfsburgut.

Ndërkohë një kundërshtarë më i lehtë, por që vazhdimisht luan në Europë për Laçin, që përballë do të ketë izraelitët e Hapoe Ber Sheva.

Ashtu si në raundin e parë, edhe në këtë raund, ndeshjet do të jenë me një takim, ndërsa të njëjtat do të zhvillohen me 17 shtator.Të ndryshme
Më shumë
Disa eurodeputetë i bëjnë thirrje BE-së të fillojë bisedimet me Maqedoninë e Veriut 8 dhjetor 2020
Maqedoni: Përmbaruesit prej sot vazhdojnë me aktivitetet e rregullta24 korrik 2020
Kënga e re e Medës vjen si dedikim i ndjerë për dashurinë14 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Eminem - Darkness