TV LIVE Radio
Nga Rajoni
26 tetor 2020
“Votojmë Kodin, pa asnjë ndryshim”, Rama pas mbledhjes me shtabin: Askush nuk vë në diskutim parlamentin, aq më pak Ilir Meta

TIRANË – Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ka mbledhur, shtabin elektoral, në takimin e përjavshëm.

Teksa foli për mediat pas takimit Rama deklaroi se mazhoranca nuk do të tërhiqet nga miratimi i ndryshimeve në Kodin Zgjedhor. Më tej Rama ka thënë se askush nuk mund ta vërë në diskutim vullnetin e parlamentit dhe aq më pak Presidenti Ilir Meta.

Rama: Kodi Zgjedhor do të votohet sa më shpejt, pa asnjë ndryshim. Askush s’mund të vendos në diskutim vendimin e Kuvendin, aq më pak Meta.Të ndryshme
Më shumë
Arta Bajrami publikon fotografi pa makijazh, u tregon fansave dukjen e saj natyrale27 gusht 2020
ESHS Maqedoni: Janë regjistruar mbi 419 mijë qytetarë13 shtator 2021
125 të infektuar me Kovid-19 në 24 orët e fundit, 6 të shëruar10 qershor 2020

Radio Uskana - LIVE
Behare Shala - Ma e sakt se ora