TV LIVE Radio
Nga Vendi
1 shkurt 2021
Spasovski për protestën e rastit Monstra: Do të ketë dënime

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski tha se nuk ka asnjë ngjarje në të cilën policia nuk ka vepruar dhe nuk shqiptuar masa për çdo grupim.

Ai tha se të premten, në protestën e organizuar për rastin “Monstra, protestuesit nuk kanë respektuar masat për grupim dhe mosmbajtje të maskës.

 

“Me detaje do t’ju njoftojmë nesër ose pasnesër në bazë të asaj që kemi punuar me Repartin për krim të dhunshëm dhe Prokurorinë Publike”, tha Spasovski.

Ai tha se askund dhe në asnjë moment nuk ka gjendje në të cilën nuk po ndërmerren masa dhe aktivitete të caktuara.Të ndryshme
Më shumë
Zyrtare: Ardit Hila i bashkohet Gjilanit12 gusht 2020
Sporti shqiptar në zi/ Ndahet nga jeta boksieri i njohur (EMRI + FOTO)15 maj 2021
Erion Veliaj me koronavirus: Miq, pas testit më njoftuan se dola pozitiv28 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
DR. MENDI