TV LIVE Radio
ShowBiz
9 maj 2021
Azis Dervishi dhe Uran Dervishi kanë lansuar klipin e ri “Sulltana e Qafës” (Video)

Këngëtarët kërçovar, Azis Dervishi dhe Uran Dervishi kanë lansuar projektin më të ri muzikor “Sulltana e Qafës” 

Në një postim në Facbook këngëtari Uran Dervishi ka shkruar:

Të nderuar,me shumë entuziazëm ju prezantojmë projektin tonë më të ri, një këngë kushtuar krenarisë tonë kombëtare "Sulltana e Qafës"

Shpresojmë të përcjellim një mesazh dhe një motiv kombëtar për të gjithë ju.Dëgjim dhe shikim të këndshëm.

I falenderojmë të gjithë ata që realizuan këtë projekt

Me shumë respekt nga Aziz dhe Uran Dervishi

Kënga mbanë titullin  “Sulltana e Qafës”  dhe vjen edhe me videoklip që tashmë është në kanalin YoutubeTë ndryshme
Më shumë
Cigaret elektronike rrisin rrezikun e Coronës në mënyrë të konsiderueshme12 gusht 2020
Spasovski për protestën e rastit Monstra: Do të ketë dënime 1 shkurt 2021
Tërmet i fortë në Greqi, ndihet deri afër qytetit shqiptar29 gusht 2020

Radio Uskana - LIVE
POWER PETROL