TV LIVE Radio
ShowBiz
21 maj 2021
Shqipëria kualifikohet në finalen e “Eurovision 2021” (VIDEO)

Shqipëria është kualifikuar në finalen e Eurovisionit për edicionin e vitit 2021.

Anxhela Peristeri me “Karma” ka marrë mbështetjen e mjaftueshme nga juria profesionale edhe publiku në Evropë për të marrë pjesë në finalen e së shtunës.

Këngëtarja jonë, e cila radhitej e 11-ta pushtoi skenën e festivalit të Eurovision me performancën dhe vokalin e saj. Ajo këndoi në gjuhën shqip dhe interpretimi u shoqërua me lëvizjet e saj sensuale.Të ndryshme
Më shumë
Ligj për Presidentin/ Meta ngre tonet kundër mazhorancës: Ta provojnë të më shkarkojnë, nëse duan të shpërndaje Parlamentin!18 shtator 2020
Ministria e Mbrojtjes njofton për situatën e zjarreve në Shqipëri, 10 vatra mbeten ende aktive 6 gusht 2020
Pirlo apel klubit: Kam nevojë për një sulmues sa më shpejt të jetë e mundur14 shtator 2020

Radio Uskana - LIVE
Gold AG ft Hysni Klinaku - Lulëkuqe e Pashtrikut