TV LIVE Radio
ShowBiz
31 maj 2021
Argëton Dervishi dhe Rabie Rika Dervishi kanë lansuar klipin e ri “Sa duhet fëmija” (Video)

Këngëtarët kërçovar, Argeton Dervishi dhe Rabie Rika Dervishi kanë lansuar projektin më të ri muzikor “Sa duhet fëmija” 

Në rrjetin social Facbook  Argëton Dervishi dhe Rabie Rika Dervishi, për realizimin e këtij videoklipi shkruajn:

Për të realizuar dicka të re,duhet patur vullnet dhe motiv. Ne kësaj rradhe vijmë me një këngë të re! Një këngë që i dedikohet dashurisë më të pastër në gjithë universin, dashurisë për fëmijun! Fal Zotit dhe bijës tonë Rajana ne e përjetojmë ndjenjen më të çiltër, ndjenjen e të qenurit prind! Secili prind do e gjej veten te vargjet perplot emocion që i sjellim ne!

As bota nuk vlen sa vlen buzëqeshja e një fëmiju. Jetoni cdo moment lumturin,dhe kujtoni fëmijrinë tuaj,për të kuptuar sa na kan dashur dhe na duan prindërit tane,në sytë e tyre çdoherë do mbetemi fëmije.

Gëzuar 1 Qershorin diten tuaj o pellumba të artë! Ju urojmë dëgjim të këndshëm!

Kënga mbanë titullin  “Sa duhet fëmija”  dhe vjen edhe me videoklip që tashmë është në kanalin Youtube

 

 Të ndryshme
Më shumë
Asad u shpall fitues i zgjedhjeve në Siri28 maj 2021
Reshje lokale dhe të dobëta të shiut, prej nesër borë dhe temperatura të ulëta12 janar 2021
Gjendja e rrugëve në Maqedoninë e Veriut30 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Syne Loshi - Po rreh defi