TV LIVE Radio
Nga Rajoni
6 qershor 2021
Nuk është ndar nga jeta artisti Mirush Kabashi, disa portale shpërndajn lajm të rrejshëm për vdekjen e tij.

Drejtori i ansamblit z.Shkodran Tolaj, në rrjetin social Facbook shkruan:

Sapo u dëgjova me MJESHTRIN në telefon!
Ah portale!!!Të ndryshme
Më shumë
Rregullatori i BE-së vendos për vaksinën e 4-t kundër koronavirusit11 mars 2021
(VIDEO) Policia e Shkodrës ka arrestuar një 30-vjeçare me iniciale M.Gj e cila shfaqet në një video të shpërndarë në rrjetet sociale duke rrahur dhe poshtëruar një vajzë, e cila kishte shkuar me të dashurin e të arrestuarës.26 gusht 2020
Takimi në ShBA prish raportet Serbi-Rusi, debat i ashpër mes Gjuriqit dhe zëdhënëses së Putinit në rrjetet sociale 6 shtator 2020

Radio Uskana - LIVE
Nazim Beqiri Vushe Mjaki - Veq Nje Kiss