TV LIVE Radio
ShowBiz
23 qershor 2021
Këngëtarët e mirënjohur Lori, Uran Dervishi, Miranda Hashani, Lok Komoni, Violeta Kajtazi, Arshik Miftari – sjellin për ju një super potpuri moderne

Është publikuar  një potpuri moderne nga këngëtarë të mirënjohur si  Miranda Hashani, Lori Kaçka ,Uran Dervishi, Violeta Kajtazi, Lok Komoni, Arshik Miftari.

Këta artistë janë bashkuar dhe kan publikuar  potpurin moderne, videoklipi i potpuris tashmë është në kanalin Youtube.

 Të ndryshme
Më shumë
Si skenë filmash, grabitësit sulmojnë furgonin e blinduar në mes të Italisë15 qershor 2021
Zaev: Ju garantoj se me Bullgarinë nuk negociojmë për identitetin dhe gjuhën 3 dhjetor 2020
Durrës/ Moti i keq pengon lundrimin në det, tragetet ndryshojnë orarin e nisjes28 shtator 2020

Radio Uskana - LIVE
Capital T Buzeqeshje Prod BO Beatz - 1080p