TV LIVE Radio
Sport
10 korrik 2021
Tensione para përballjes, McGregor tenton ta godas me shkelm Poirierin në konferencë

Conor McGregor ka shkaktuar probleme në konferencën e parë zyrtare me Dustin Poirier, duke tentuar ta godas me shkelm.

Irlandezi dhe amerikani do të ndeshen mes vete të shtunën pas mesnate në përballjen e tretë ndaj njëri-tjetrit në UFC 264.

 

Të dy luftëtarët do të ndeshen edhe një herë në Nevada të Las Vegasit dhe është e qartë që irlandezi dëshiron të fitojë terren para luftës ndaj Poirier.

Disa ditë, pasi bëri një postim kontrovers, ku ia përmendi gruan Poirierit, McGregor ka shkaktuar edhe një skandal.

https://twitter.com/ufc/status/1413302768895471619?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1413302768895471619%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Ftensione-para-perballjes-mcgregor-tenton-ta-godas-shkelm-poirierin-ne-konference%2F

 

‘Notourios’ ka tentuar ta godas me shkelm amerikanin në përballjen e tyre të parë në konferencë zyrtare.

Ndryshe, dyshja kanë luftuar ndaj njëri-tjetrit dy herë më parë në karrierën e tyre në UFC, me McGregor që fitoi me nokaut ndeshjen e parë më 2014 dhe Poirier që mposhti irlandezin në luftën e tyre të fundit në Abu Dhabi më parë këtë vit.Të ndryshme
Më shumë
Publikohen rregullat e reja për Haxh 7 korrik 2020
Sofijanova: Lloji i virusit britanik përhapet edhe te fëmijët24 mars 2021
“Unë, kufoma e ardhshme”, interpretimi rrëqethës i Rita Behadinit për poezinë kushtuar grave viktima të dhunës në familje18 shtator 2020

Radio Uskana - LIVE
Nush X BimBimma - Besa Besë