TV LIVE Radio
Nga Vendi
21 korrik 2021
Arrestohet një grua nga Kërçova për drogë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se zyrtarët policorë të Stacionit Policor Kërçovë, gjatë kontrollit në automjetin “BMW”, me targa të Kërçovës,te bashkëudhëtarja F.R kanë gjetur kokainë.

Nga policia njoftojnë se gruaja F.R nga Kërçova është privuar nga liria.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër saj do të parashtrohet parashtresë adekuate.Të ndryshme
Më shumë
Dita e dytë e diskutimeve mes Maqedonisë dhe Bullgarisë në komisionin për fqinjësi të mirë16 tetor 2020
Janushev: Më shumë subvencione për bujqit 2 korrik 2020
Pasi pozoi për një ‘selfie’ derisa ishte e vetme në shtëpi, gruaja nga SHBA-ja tmerrohet kur sheh “shpirtrat” nga reflektimi i syzeve23 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
2TON QIKA - 1080p