TV LIVE Radio
ShowBiz
22 korrik 2021
Shkurte Fejza dhe Aziz Dërvishi lansojnë këngën “Ku je ti Kërçovë”

Këngëtarja e ka sjellur në bashkëpunim projektin e ri mzuikor.

Shkurte Fejza ka zgjedhur të bashkëpunojë me Aziz Dërvishin.

Dyshja e njohur e zhanrit popullor e kanë publikuar me videoklip këngën dedikuar Kërçovës.

Ishte, Shkurte Fejza ajo e cila ndau një postim në rrjete sociale derisa tregoi se projekti i ri tashmë është lansuar në YouTube.

Ndryshe, ky ishte bashkëpunimi i parë i tyre dhe me menjëherë u pëlqye nga publiku shqiptar.Të ndryshme
Më shumë
Rritet numri i rasteve të reja me coronavirs në Tetovë14 korrik 2021
Në korrik më pak turistë të huaj për 94.9 përqind14 shtator 2020
Nga bashkimi kombëtar te autonomia, grekët: Po u hapim oreksin, 4 lëvizjet e forta të shqiptarëve 3 shkurt 2021

Radio Uskana - LIVE
Luana Vjollca 1 Mije Vjet - 1080p