TV LIVE Radio
Sport
23 korrik 2021
Zyrtare: Jadon Sancho, lojtar i ri i Manchester Unitedit

Manchester Unitedi ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e Jadon Sancho nga Borussia Dortmundi.

Klubi anglez dhe ai gjerman u pajtuan për çmimin prej 85 milionë eurosh të transferimit, gjatë kohës sa Sancho ishte në Euro 2020 me Anglinë.

Megjithatë, tashmë pas disa ditësh është zyrtarizuar gjithçka dhe Sancho e ka veshur fanellën e Djajve të Kuq.Të ndryshme
Më shumë
Sot 22 viktima dhe 129 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni21 dhjetor 2020
Rot: RMV-ja prioritet gjatë kryesimit të Gjermanisë me BE-në Gjermaninë22 shtator 2020
Boçvarski: Në Shtip është ndezur alarmi, ka goditje serioze nga COVID-1921 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Eminem - Darkness